Programování mikrokontrolerů

Naší hlavní činností je programování mikrokontrolerů a embedded zařízení. Specializujeme se na CORTEX M4 procesory firem Texas Instruments a STMicroelectronics. Dále pak 8 bitové a 16-bitové procesory firmy Microchip. K programování a debugování používáme jak originální, tak i námi vyvinuté nástroje. Zabýváme se též návrhem a realizací komunikačních stacků pro sběrnicové systémy (RS485, SPI, I2C, 1-Wire,..).

Vývoj elektroniky

Pro naše zákazníky zpřostředkujeme kompletní vývoj elektronických zařízení zahrnující návrh řešení konkrétního problému, navržení schématu až po stavbu prototypu, Návrh schématu a plošného spoje probíhá v prostředí Autodesk Eagle.

Prototypová a malosériová výroba

Pro naše zákazníky jsme schopni kromě vývoje elektronických zařízení zařídit i jejich prototypovou a malosériovou výrobu. Elektroniky jsou u nás osazovány ručně s důrazem na přesnost a kvalitu osazení. Aktuálně se naše osazovací pracoviště skládá z ručního dispenzeru pro dávkování pájecí pasty, osazovacího pracoviště MAN-32 pro přesné osazení a infračervené pájecí pece pro kvalitní zapájení součástek. Optickou kontrolu provádíme pomocí profesionální stolní lupy značky GLAMOX. Aktuálně pracujeme na vývoji vlastního osazovacího systému.

3D tisk

Pro potřeby vývoje jsme v roce 2017 zakoupili FDM tiskárnu Prusa i3 MK3, která původně měla sloužit pouze interně k vývoji komponent našeho osazovacímu systému. Záhy se však ukázalo, že poptávka po 3D tisku je pomerně velká - od tisku prototypů zakázkových krabiček na elektroniku až po krytky potenciometrů u kytarových pedálů. Nyní tedy nabízíme levný 3D tisk i pro naše zákazníky. Pro tisk používáme hlavně materiál PET a PLA, ale do budoucna chystáme i tisk z ABS. Technologie FDM (tisk ze struny) není všemocná - nehodí se na malé díly s vysokým detailem. V těchto případech jsme schopni zařídit tisk modelu u našeho partnera. Pro návrh 3D modelů používáme software FUSION 360 od firmy Autodesk.

Načítání...